Av.Suat YURDSEVEN

Av.Suat Yurdseven, 20.11.1978 Lüleburgaz doğumlu olup ilk,orta ve lise eğitimini Lüleburgaz'da tamamlamıştır. 1995-1999 yılları arasında İstanbul Hukuk Fakültesinde lisans eğitimini tamamladıktan sonra 2000 yılında İstanbul Barosunda Avukatlık Stajını tamamlamış ve 19.04.2001 tarihinde Avukatlık Ruhsatnamesini alarak İstanbul Barosuna kayıtlı olarak avukatlık mesleğini icra etmeye başlamıştır.

2001-2002 yılları arasında Ankara Merkez Komutanlığında Kısa Dönem erbaş olarak askerliğini tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşerek 2003 yılından itibaren Seven Hukuk Bürosu adıyla avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukukunda ciddi çalışmaları ve makaleleri olan Av.Suat Yurdseven, 2009-2015 yılları arasında İş Kazası ve İş Mağdurları Derneğini kurarak Türkiye'de ve yurtdışında olan işçilerin hakları konusunda hukuksal ve sosyal alanda ciddi anlamda mücadele etmiştir. İş Hukuku alanında makaleleri www.milliyet.com.tr/gundem sayfasında Halkın Gündemi adıyla halen yayınlanmaktadır.

İstanbul Barosunun CMK Servisi ve Kadın Hakları Komisyonunda gerekli eğitim aldıktan sonra adli yardım alanında Kadın Hakları ve şiddet konusunda çalışmaları ve hukuki incelemeleri bulunmaktadır. Halen İstanbul Üniversitesi AUZEF Sosyoloji 2. sınıf öğrencisi olan Av.Suat Yurdseven, hukuk alanı dışında psikoloji, felsefe, coğrafya alanlarıyla da ilgilenmektedir.


Suat YURDSEVEN

Seven Hukuk Bürosu Avukatı

Uğur ERSOY

Uğur ERSOY

Seven Hukuk Bürosu Avukatı

Av.Uğur ERSOY,

Avukat Becerileri Ve Deneyimler

Ceza Hukuku

Hukuki Danışmanlık

Ticaret Hukuku

İcra Hukuku

Yabancılar Hukuku

Seven Hukuk Bürosu Avukatı

Ayşenur GÜVENÇ

Av.Ayşenur GÜVENÇ,

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi
Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans 1996-1997
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1985-1992
Lisans


Avukat Becerileri Ve Deneyimler

Ceza Hukuku

Hukuki Danışmanlık

Ticaret Hukuku

İcra Hukuku

Yabancılar Hukuku